Klub Zdrowego Stylu Życia

Paznokcie tytanowe to jeden z najgorętszych trendów w świecie manicure oraz jedna z najpopularniejszych metod stylizacji paznokci. Manicure Tytanowy jest nieinwazyjny, nie wnika się w strukturę płytki, a jedynie tworzy piękną i trwałą warstwę na jej powierzchni. Wszystko to dzięki zawartości witamin (A, E, D3, B5) oraz wapnia. Witaminy te wzmacniają paznokcie, dlatego sprawdzi się również na płytkach wiotkich i cienkich. Witaminy A, D i B wzmacniają kondycję płytek, witamina E zapobiega ich żółknięciu, z kolei wapń chroni je przed łamaniem i rozwarstwianiem. 

Już po drugiej aplikacji, nawet najbardziej zniszczone paznokcie odzyskują swój zdrowy wygląd.

Do manicure tytanowego stosowane są produkty wegańskie, bez składników pochodzenia zwierzęcego i nie testowane na zwierzętach. Wszystkie składniki manicure są organiczne, dlatego można zapomnieć o nieprzyjemnym pieczeniu.

Według wizażystów jest to zdrowy sposób na utrzymanie trwałego i pięknego efektu na paznokciach który utrzymuje się około 6 tygodni. Ponadto manicure tytanowy nie wymaga lampy UV i jest bezzapachowy.

Na czym polega manicure tytanowy?

Różnica między manicure tytanowym a manicure hybrydowym jest taka, iż nie używa się w nim przede wszystkim lampy do utwardzania lakieru. Najpierw na paznokcie nakłada się bazę. Potem wkłada się je do pojemnika ze specjalnym pudrem. W składzie tego pudru jest dwutlenek tytanu (biały proszek), między innymi dzięki któremu nie ma potrzeby używania lampy UV do utwardzania.

Dermatolodzy z Georgia Regents University w JAMA Dermatology opublikowali badania, z których wynika, że chociaż ilość promieniowania UV wytwarzanego przez lampę do paznokci podczas jednej wizyty w salonie nie stanowi poważnego problemu, to już kilka wizyt szkodzi naszej skórze.

Manicure tytanowy nie niszczy paznokci a je odżywia.

Pragnę więc zaprosić do skorzystania z Systemu Nowoczesnej Stylizacji, od 1996 roku cieszącego się doskonałą opinią w Stanach Zjednoczonych – teraz już dostępnego w Polsce.

Adres
Call Now ButtonZadzwoń