Klub Zdrowego Stylu Życia

Jest to jedyne urządzenie na rynku, które łączy ideę ćwiczeń fizycznych na stepperze eliptycznym wraz z działaniem promieni podczerwonych w szczelnie zamkniętej kapsule wytwarzającej podciśnienie.

Urządzenia wykorzystują bezpieczne dla zdrowia podciśnienie, poprawiają krążenie krwi przyspieszają przemianę materii oraz spalanie tkanki tłuszczowej podczas spaceru w próżni. Sprawiają, że proces spalania tkanki tłuszczowej zostaje wielokrotnie przyspieszony, a celulit znacznie zmniejszony.

Wpływają też korzystnie na samopoczucie a poprzez możliwość płynnej regulacji obciążenia można na bieżąco dostosowywać pracę urządzenia do własnych potrzeb.

Stepper Vacu Fit umożliwia spacer w podciśnieniu, co znacznie przyspiesza redukcję celulitu i tkanki tłuszczowej. Podczas ćwiczeń w kapsule wytwarzane jest podciśnienie, które polepsza krążenie krwi w skórze i tkance podskórnej. Powoduje to przyśpieszanie procesów przemiany materii w dolnych częściach ciała od brzucha, bioder, poprzez uda aż do stóp. Terapia ta czterokrotnie przyśpiesza proces spalania tłuszczu, a efekty pozostają na długi czas.

Kapsuła Vacu Fit 4x szybciej:

  • Eliminuje Celulut
  • Redukuje tkankę tłuszczową
  • Poprawia sylwetkę
  • Przyśpiesza przemianę materii
  • Obniża masę ciała
Adres
Call Now ButtonZadzwoń