Klub Zdrowego Stylu Życia

Urządzenie służące do zabiegów za pomocą lamp kolagenowych. Pełna zabudowa pozwala na przeprowadzenie zabiegu na całym ciele dzięki czemu cały organizm zostaje pobudzony do produkcji kolagenu.

Jako stymulatorów użyto najnowszej techniki – lamp kolagenowych, które emitują ściśle dobraną długość fali świetlnej – 633 nanometrów.

Ta specyficzna długość powoduje że promieniowanie wnika do skóry nawet na głębokość 10 milimetrów. Dawka promieniowania docierając do głębszych warstw stymuluje odbudowę kolagenu i elastyny w skórze.

Utrata jędrności skóry postępuje wraz z wiekiem, potęguje ją częste przesuszanie i odwodnienie skóry, na przykład na skutek nadmiernej i zbyt mocnej ekspozycji na promienie ultrafioletowe zawarte w słońcu lub solarium.

Odbudowa utraconego kolagenu i elastyny jest procesem długotrwałym i wymagającym cierpliwości, bo działamy tutaj na naturalne mechanizmy obronne skóry.

Doskonałą opinię o tym urządzeniu wydał prof. Stan Pavel z Leiden University Medical Center w Holandii – uznany na świecie specjalista w dziedzinie dermatologii.

Adres
Call Now ButtonZadzwoń