Klub Zdrowego Stylu Życia

FALE RADIOWE (RF) ZABIEG Z UŻYCIEM FAL RADIOWYCH (RF) TO JEDNA Z NAJLEPSZYCH METOD NIEINWAZYJNEGO ODMŁADZANIA SKÓRY. PRZY POMOCY RADIOFREKWENCJI MOŻEMY OSIĄGNĄĆ PODOBNY EFEKT, JAKI DAJĄ NAM NIEPRZYJEMNE I BOLESNE ZABIEGI MEDYCYNY ESTETYCZNEJ. NIE BEZ POWODU CZĘSTO NAZYWANA JEST „LIFTINGIEM BEZ SKALPELA”

RF dla skóry twarzy

Działa przyczynowo odwracając skutki starzenia się skóry, a nie tylko same objawy. Specjalne elektrody przenoszą częstotliwość radiową w głębokie warstwy skóry, co powoduje podgrzanie tkanek na poziomie skóry właściwej. Pobudza fibroblasty (komórki skóry nawet do 60 stopni) do produkcji i regeneracji włókien kolagenowych. Efektem jest odbudowa nowego kolagenu oraz poprawa jakości skóry i ujędrnienie zwiotczeń twarzy i ciała. Fibroblasty zaczynają wytwarzać dużo więcej włókien, co skutkuje wygładzeniem istniejących zmarszczek, poprawą jędrności i elastyczności skóry, a także zapobiega powstawaniu kolejnych nierówności. RF działa też rewelacyjnie na odprężenie mięśni i łagodzenie bólu, pobudza układ limfatyczny i krążenie krwi, zwiększa metabolizm w tkankach, redukuje wolne rodniki.

Po serii zabiegów radiofrekwencji skóra wygląda o kilka lat młodziej.

Pierwsze rezultaty widoczne są już po kilku tygodniach. Należy wykonać serię zabiegów dla maksymalnego i trwałego efektu.

RF MODELOWANIE CIAŁA

RF wybiórczo ogrzewa komórki tłuszczowej co prowadzi do zwiększenia ich metabolizmu i kurczenia. Rozbite tkanki zamienione w płynny tłuszcz (kwasy tłuszczowe) przemieszczają się do przestrzeni międzykomórkowej, gdzie są absorbowane przez układ limfatyczny i krwionośny i transportowane są do wątroby, tam trawione i wydalane przez nerki i układ trawienny. RF oprócz usuwania nadmiaru tłuszczu pomaga wygładzać pojawiający się cellulit (poprzez napinanie włókien kolagenu i elastyny) bez okaleczenia naczyń krwionośnych i limfatycznych oraz potęguje produkcję nowego kolagenu przez fibroblasty.

Przeciwskazania

Zabiegów z użyciem fal radiowych nie powinno się wykonywać przy:

  • Cerze naczynkowej,
  • Świeżej opaleniźnie,
  • Rozruszniku serca i metalowych implantach w okolicy poddawanej zabiegowi,
  • Aktywnych infekcjach bakteryjnych, wirusowych i grzybiczych, szczególnie przy aktywnej opryszczce,
  • Chorobach nowotworowych,
  • W ciąży i podczas karmienia piersią.

Adres
Call Now ButtonZadzwoń